Trening kolarski

Nie ważne na jakim jesteś poziomie – odpowiednio ułożony plan treningowy przeprowadzi Cię od rekreacji do zawodnika startującego w bardzo popularnych w Polsce wyścigach.

Profesjonalnie dostosowany program szkoleniowy pomoże każdemu osiągnąć optymalną kondycję oraz wyniki sportowe.

Nasze programy coachingowe służą pomocą kolarzom w różnym wieku i stopniu zaawansowania w wyeliminowaniu błędów w technice oraz optymalizacji wysiłku.Programy te są także idealnym rozwiązaniem dla osób przygotowujących się do konkretnych wydarzeń, takich jak maratony rowerowe, triatlony lub przejażdżkę w wymagającym terenie, np. tereny górskie.


Dzięki naszym niestandardowym ale przemyślanym i zrównoważonym programom kolarz szybko zauważy postęp w rozwijaniu cech motorycznych takich jak moc, szybkość, wytrzymałość.Prowadzimydoradztwo dla osób szukających indywidualnych rozwiązań pod kierunkiem trenera. Tematy mogą obejmować wszystko, od tworzenia zdrowego stylu życia, celów i przygotowania się do zbliżającej się imprezy, do oceny istniejącego programu szkoleniowego.

Sesje treningowe w terenie mają na celu monitorowanie postępu treningu oraz ewentualnej modyfikacji opracowanych planów treningowych.

Dom Rowerowy oferuje pakiety szkoleniowe dopasowane do indywidualnych możliwości i potrzeb. Wszystkie nasze bloki szkoleniowe zostały zaprojektowane i są prowadzone przez doświadczonych trenerów i instruktorów.
Nasza metodyka coachingu zawiera wielofazowy cykl szkolenia angażujący fizjologię całego ciała mający na celu budowanie siły oraz wytrzymałość.

Trening strukturalny to idealna oferta dla tych sportowców, którzy chcą zachować sprawność poza sezonem, lub na samym początku nowego sezonu.

Masz pytanie? Napisz